Kurumsal

Sözen Plastik Kalıp Sanayi mühendislik bilgisini sektörel deneyim ile birleştiren, bu alanda ülke ekonomisine katkı sağlama vizyonuyla 2001 yılında kurulmuştur. Gündelik hayatımızda ve endüstrinin her alanında yaşamımızda yer edinen plastik sanayinin itici gücünü enjeksiyon kalıp sanayi oluşturur. Temelleri 1930 yıllarına dayanan bu üretim metodunun birçok aşaması da teknik ve mühendislik bilgisinden oluşur. Kalıplama ve Plastik Enjeksiyon sanayimiz ileri düzey makineleşmenin yanında teknik ve deneyimi içerdiğinden tam bir uzmanlık alanıdır.

Kuruluşumuzda hedef olarak koyduğumuz güvenilir tedarikçi ve üretici hedefimize ulaşmış olmamız bizim için en büyük gurur kaynağıdır. Zamanın ve söz vermenin en yüksek değer olduğuna inanan kadrolarımızın bu başarımızdaki payını tabi ki hiçbir zaman yadsımadık. Yukarıda anlatmaya çalıştığımız değerler çerçevesinde sizi ve şirketinizi aramızda görmek biz onurlandıracaktır.

Ankara’nın en önemli sanayi bölgelerinden Ostim’de yer alan firmamızla müşterilerimize hızlı, etkin ve üstün hizmet sunmaktayız. İmalatında poliüretan ürünlere ihtiyaç duyan Sanayicilerimizin taleplerinin en kısa sürede ve en uygun çözümlerle karşılanması için profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz.

Dünyanın önde gelen hammadde üreticileri ile sürekli bilgi alışverişinde bulunmak, sektördeki gelişmeleri yakından takip etmek ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını uygun fiyatlarla karşılamak firmamızın hedefidir.

Firmamız; dürüst, şeffaf ve etik, insana saygılı, çevreye duyarlı, yaratıcı ve yenilikçi, müşteri odaklı, çalışanlarının gelişimini destekleyen, takım çalışmasına önem veren değerleriyle yükselmeye devam etmektedir.

Saygılarımla
Serkan SÖZEN

Sohbete başla
1
Yardım istermisiniz?
Merhaba, yardım istermisiniz?